|
خرداد ۱, ۱۳۹۶
|

راهکارهای ارسال پیامک تبلیغاتی

بهترین روش برای تبلیغات و اطلاع رسانیها در تمام مشاغل و کسب و کارها روش ارسال پیامک است . به دلیل اینکه بیشترین استفاده ما در روز از گوشی موبایل است بنابراین ارسال پیامک به گوشی موبایل بهترین راه تبلیغ  و شناساندن کسب وکار خود به عموم مردم است .پیامک های تبلیغاتی درست است که روش خوبی برای اطلاع رسانی است ولی باید در نظر داشته باشید که این پیام رسانی باید تأثیرگذار باشد و باید به درستی مورد استفاده قرار گیرد .پیام شما باید به صورتی باشد که نادیده گرفته نشود متن پیام مهم است باید به گونه ای نوشته شده باشد که کوتاه و مختصرباشد و  مشتری و مخاطب را جذب کند .اگر در کار خود هدف داشته باشید و تمام مراحل را به درستی طی کنید در کسب و کار خود موفق خواهید شد .

شرکت های فروش پنل پیامکی

شرکتهای فروش پنل های پیامکی می توانند برای مشتریهای خود امکانات و مزایایی قراردهند که هم مشتریهای خود را از دست ندهند هم  اینکه  منجر به جذب مشتریهای بیشتری شوند و کسب و کار خود را رونق دهند . این شرکتها از جمله  مزایایی که  می توانند قرار دهند این است که با معرفی  یک نفر برای خرید پنل از تخفیفات شرکت بهره مند شوید به عنوان مثال یک نفر را معرفی کنید و ۳۵ درصد تخفیف بگیرید . و یا جوایزی را برای مشتریان خود در نظر بگیرد و کارهایی از این قبیل را انجام دهند .اگر شرکت با مشتریهای کنونی رابطه خوبی داشته باشد باعث می شود این مشتریها ، شرکت مربوطه را به دوستان خود معرفی کنند . حداقل پیشرفت اولیه ای که می توانید داشته باشید این است که این مشتریهای کنونی را مشتری دائم خود کنید .تبلیغات به روش ارسال پیامکی  نسبت به راههای تبلیغاتی دیگر نتیجه بهتری دارد.

سامانه پیامکی برای مدارس

مدارس  برای اطلاع رسانی زمان توزیع کارنامه ، برنامه های اردویی و تفریحی ، کلاسهای فوق برنامه ، جلسات اولیا و مربیان ، ارسال پیام در مناسبتهایی مثل تولد یا تسلیت و …

سامانه پیامکی برای آرایشگاه ها

آرایشگاه ها  جهت معرفی خدمات جدید خود به مشتریها ، تبلیغ آرایشگاه به افراد آن محدوده

سامانه پیامکی برای بانکها و مؤسسات مالی

جهت انجام خدمات بانکی به عنوان مثال بعد از برداشت یا واریز پول پیامی برای مشتری ارسال می شود .

سامانه پیامک برای پزشکان

امروزه بیشتر بیماران پرونده پزشکی دارند و شماره موبایل آنها در مطب ذخیره شده است اگر پزشکی تصمیم داشته باشد در تاریخی معینی به مسافرت برود یا نتواند برای مدتی در مطب حضور پیدا کند می تواند با پیامکی به بیماران خود اطلاع دهد که در تاریخ موردنظر در مطب حضور ندارد بنابراین بیماران این پزشک وقت خود را  بیهوده هدر نمی دهند که برای نوبت گرفتن به مطب بروند و یا حتی برای نوبت تلفنی تماس بگیرند . از این طریق اطلاع رسانیها به موقع انجام می شوند .

سامانه پیامک برای بیمه

برای اطلاع از  تمام شدن دوره بیمه و تمدید آن ، خدمات جدید ، جلسات ، تبریک و تسلیت مناسبتها و …

سامانه پیامکی برای رستورانها

معرفی غذاهای جدید ،ارسال پیام درمناسبتهای مختلف که تخفیف غذا دارند ، برای مشتریان همیشگی ، منو به صورت پیامی برای آنها فرستاده می شود و مشتری با ارسال عدد مورد نظرغذا را سفارش می دهد .

سامانه پیامک برای فروشگاه ها

بیشتر فروشگاه ها  شماره موبایلی را از خریدار دریافت می کنند و هر موقع که فروش ویژه داشته باشند یا کالاهای آنها تخفیف داشته باشد  به مشتریهای خود اطلاع می دهند .

سامانه پیامک برای اداره هایی مثل اداره گار ، اداره برق ،  اداره آب و مخابرات

این ادارات برای اطلاع رسانیهای خود مثل قطع شدن آب و برق و تلفن و گاز  در یک برهه ی زمانی مثلا قطع شدن برای چندساعت  می توانند از طریق ارسال پیامک به مردم محدوده مورد نظر اطلاع دهند .همچنین برای اخطار دادن به خیلی از مصرف کنندگان و  اطلاع رسانی جهت برگزاری جلسات و یا بخشنامه ها به اعضای اداره و … می توانند از ارسال پیامک استفاده نمایند .همه این سازمانها ارسال پیامکی خود را براساس رده سنی یا کدپستی ، دکل های مخابراتی ، جنسیت و مواردی از این قبیل  انجام می دهند .

 

 

ثبت دیدگاه