کسب درآمد

کسب درآمد از یارانسل

سؤالی که در اینجا پیش میاد اینه که با معرفی پنل پیامکی یارانسل چقد می تونه برام درآمد داشته باشه ؟

بستگی به این داره که اون فرد چه استفاده ای از پنل میکنه آیا فقط پنلش رو شارژ میکنه یا درخواست کارت ویزیت هم میده .

هرچقدر که پنلش رو برا ارسال پیامک شارژ کنه ۱۰ درصد مبلغ پرداختی بهت پاداش میده . و اگه کارت ویزیت بخره تا ۵۵درصد مبلغ پرداختی بهت پاداش میده . مثلا کارت ویزیت فارسی و لاتین رو میخره و کلمه آژانس رو هم فارسی هم انگلیسیشو تا یک سال به اسم خودش می گیره قیمت این کارت ویزیت ۳۵۰ هزار تومن میشه که مثلا با احتساب پورسانت ۳۵ درصد سامانه  ۱۲۲٫۵۰۰ تومنش رو  به عنوان پاداش بهت  میده .

قبل اینکه برا کسی ثبت نام انجام بدی و براش کارت ویزیت بخری می تونی برا ۶۰ دقیقه یه کد کارت ویزیت به نام کسب وکار مشتری رزرو کنی و به مشتری خودت بگی کد رو به شماره ۱۰۰۰۳۴۳۰  ارسال کن با این کار ، مشتری می تونه متن کارت ویزیت خودش رو ببینه و از کارت ویزیت  استقبال بشه . با انجام این کار فقط ۱۴ تومن از شارژ شما کم میشه و دریافت پیام برا مشتری رایگان بوده ولی در عوض باعث جذب مشتری میشه البته دقت کن که پنل خودت باید شارژ داشته باشه .

اگه در یک ماه فقط ۲۰ نفر رو وارد سامانه کنی و ۲۰ کارت ویزیت بفروشی به طور تقریبی ۲۰ تا ۱۲۲ هزار تومن میره تو جیبت . و ۱۰ درصد شارژپنل هم از هرکدوم از مشتریها داری.

دقت کنید:

یارانسل یک سیستم فروش مستقیم هست و از زیرمجموعه ۱ سطحی پورسانت میده و ارتباطی با شرکت های بازاریابی شبکه ای نداره.پس نتورکرهای عزیز هم میتونن اینجا ثبت نام کنن!