یارانسل چیست؟

شرکت مهندسی و بین المللی یارانسل بروزترین سیستم کسب درآمد آنلاین و مدیریت ارتباط با مشتریان در کشور است که با اخذ تمامی مجوزهای مربوطه از مراجع ذی صلاح و طرح درآمدی ۱۰۰ درصد قانونی و شرعی در شهریور ماه سال ۱۳۹۶ آغاز به کار کرده است.

یارانسل دارای (نماد اعتماد الکترونیک دوستاره) از وزارت صنعت ، معدن و تجارت است!

یارانسل دارای (نشان ملی و طلایی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) است!

یارانسل دارای گواهینامه بین المللی (Socket Secure Layer) یا به اختصار  ssl می باشد!

یارانسل دارای درگاه پرداخت آنلاین (به پرداخت بانک ملت) است!

تاکید میکنیم : یارانسل تمامی مجوزهای لازم جهت ارائه خدمات آنلاین خود را از وزارت خانه ها و مراجع مربوطه اخذ نموده است!

مجوزهای یارانسل:

مجوز اول از سایت ای نماد می باشد:

لوگوی (ای نماد) یا همان (نماد اعتماد الکترونیکی) : نشانه‌ای است که از طرف مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران به عنوان تاییدیه به فروشگاه‌های اینترنتی کالا و خدمات اعطا می گردد.

(لازم به ذکر است که نماد اعتماد الکترونیک فقط به کسب و کارهای مجاز با هدف نظارت و ساماندهی ، پس از احراز هویت و صلاحیت آنها توسط کارشناسان مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وابسته به وزارت صنعت ، معدن و تجارت کشور اعطا می‌گردد.)

تکرار میکنیم کسب و کار یارانسل توسط کارشناسان مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت تایید شده و دارای ((نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره )) می باشد.

نحوه استعلام نماد اعتماد یارانسل:

ابتدا مرورگر را باز کنید و به سایت www.enamad.ir بروید

سپس بر روی گزینه ی (( لیست کسب و کار های دارای نماد)) کلیک نمایید.

در قسمت “نام دامنه” yaransell.com و یا در قسمت نام کسب و کار ، کلمه ی ((یارانسل)) را  فارسی وارد کنید و بر روی دکمه جستجو کلیک کنید:

مشاهده میکنید که یارانسل دارای ((نماد اعتماد الکترونیکی ٢ ستاره)) از سوی سایت ای نماد وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.

مجوز دوم از سایت ساماندهی می باشد:

لوگوی ساماندهی یا همان (نشان ملی ثبت رسانه دیجیتال) : وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعطای لوگوی طلایی به رسانه های برخط هویت صاحب آن و صلاحیت وی را برای فعالیت احراز می نماید.

این لوگو در ابتدا موقت ، و به رنگ ((سیاه سفید)) میباشد اما بعد از احراز سایت و صاحب کسب و کار این لوگو به رنگ طلایی تغییر می یابد.

صلاحیت کسب و کار یارانسل توسط کارشناسان مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تایید شده است!

نحوه استعلام نشان ملی یارانسل:

ابتدا مرورگر را باز کنید و به سایت www.samandehi.ir  بروید .

در قسمت “استعلام ثبت رسانه”  yaransell.com را وارد کنید و بر روی دکمه جستجو کلیک کنید:

مشاهده میکنید که یارانسل از طرف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هم تایید شده است و لوگوی طلایی ملی ثبت رسانه دیجیتال نیز دارد.

گواهینامه  امنیتی ssl  یا همان  SSL Certificate 

SSL برای شرکتها و مشتریان این امکان را فراهم می کند که بتوانند با اطمینان اطلاعات خصوصیشان ، مانند شماره کارت اعتباری را به یک وب سایت بطور محرمانه ارسال کنند.

این گواهی بیشتر برای سایت های ارائه دهنده خدمات آنلاین ، سایتهای دولتی و وزارتخانه ها که امنیت اطلاعات کاربران برایشان از اهمیت بالایی برخوردار است راه اندازی می شود.

شایان ذکر است (نماد اعتماد الکترونیک دوستاره) از سوی وزارت صنعت ، معدن و تجارت فقط به وب سایت های دارای (گواهینامه امنیتی ssl  ) معتبر اعطا میگردد.

مشتریان و کارشناسان فروش یارانسل در امنیت خاطر باشید…

 یارانسل مجهز به گواهینامه امنیتی ssl  می باشد!

نحوه استعلام (گواهینامه امنیتی ssl  ) یارانسل :

در قسمت آدرس بار مرورگر خود yaransell.com  را وارد نمایید و اینتر بزنید مشاهده خواهید کرد آدرس سایت به صورت https://yaransell.com   نمایش داده میشود و قسمت https به رنگ سبز می باشد که نشان از اعتبار گواهینامه یارانسل دارد.

درگاه اختصاصی ((شرکت به پرداخت بانک ملت)) مربوط به یارانسل

شرکت به پرداخت بانک ملت برترین ارائه‌دهنده خدمات پرداخت الکترونیکی PSP یا همان Payment Service Provider می باشد که دارای مجوز رسمی از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران است.

یارانسل ((مجهز به درگاه به پرداخت بانک ملت)) است!

نحوه استعلام:

بعداز ثبت نام در سایت یارانسل به پنل مخصوص خود مراجعه نمایید و سپس یکی از خدمات سایت را سفارش دهید

مشاهده خواهید کرد که جهت پرداخت هزینه سفارش خود به درگاه امن ((به پرداخت بانک ملت)) متصل میشوید.

 

با آرزوی بهروزی و موفقیت برای همه ی شما عزیزان